Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 143 cm | Fridge net capacit
- TootjadMidea
- Mudel: MDRT294FGE01
- Saadavus: 5
-
233€
Midea Refrigerator | MDRT294FGE01 | Energy efficiency class E | Free standing | Double Door | Height 143 cm | Fridge net capacity 163 L | Freezer net capacity 41 L | 40 dB | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 176 kWh |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 600.00 mm |
| Gross height (mm) | 1480.00 mm |
| Gross weight | 41.00 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| Kõrgus | 143 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 163 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 55 cm |
| Lambi tüüp | LED |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Net weight | 37.00 kg |
| Neto kogumahutavus | 204 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | MDRT294FGE01 |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 41 L |
| Sügavkülmiku paigutus | Top |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Double Door |
| Ümberpööratavad uksed | Yes |
| Uste arv | 2 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.53 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea refrigerator mdrt294fge01 energy efficiency class e free standing double door height 143 cm fridge net capacit, mdrt294fge01, midea, kulmikud



